UWAGA UWAGA! Rusza projekt „Unia Europejska od A do Z – nowa generacja”!

6 marca 2024

Pamiętacie projekt „Unia Europejska od A do Z”? Był to jeden z naszych pierwszych projektów, który realizowaliśmy w latach 2019-2021.

Dlaczego o nim wspominamy? Bo mamy dla was świetną wiadomość – właśnie doczekał się swojego sequelu! Przed wami „Unia Europejska od A do Z – nowa generacja”!

Co będzie się działo?

W ramach tego projektu już niedługo przed nami warsztaty „Ja, Europejczyk” oraz warsztaty z moderacji dyskusji, kampania profrekwencyjna przed wyborami do PE oraz kampanie informacyjne o UE, spotkania dyskusyjne „Tour de ŚwiEUtokrzyskie”, przeprowadzenie ankiet konsultacyjnych, stworzenie skrytek geocachingowych, antykonferencja oraz wizyty studyjne w Strasburgu oraz Brukseli.

Działań będzie sporo i będą skierowane do mieszkańców całego województwa świętokrzyskiego a wszystko we współpracy z naszym partnerem Młodzieżowy Sejmik Województwa Świętokrzyskiego. Już niedługo będziemy informować o tym jak się w nie zaangażować!

Projekt realizowany będzie przez najbliższe dwa lata, a realizacja wspomnianych działań jest możliwa dzięki finansowaniu Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+.

Na zdjęciu uczestnicy pierwszej edycji UEAZ

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

6 URODZINY ROE!

6 URODZINY ROE!

Świętujemy 6 urodziny ROE!  Dokładnie 29 marca 2018 roku oficjalnie powstało nasze stowarzyszenie! Przez ten czas bardzo dużo się wydarzyło – ciężko to nawet podsumować. […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy