Zaproszenie na konferencje!

3 czerwca 2022

Dziś przychodzimy do was z zaproszeniem na konferencje młodzieżową organizowaną w ramach projektu „The European Union: Yesterday, Today, Tomorrow”.

📅 08/06/2022

⏱ 9:00

📍Urząd Miejski w Starachowicach

Już w najbliższa środę spotkamy się w Urzędzie Miejskim w Starachowicach żeby porozmawiać o Unii Europejskiej. Nie będzie to zwykle wydarzenie bo będziemy gościć młodzież z Włoch oraz Macedonii Północnej, co sprawia że cały event będzie prowadzony w języku angielskim.

Przed nami dyskusje młodzieżowe, debaty z ekspertami, warsztaty world cafe oraz konkurs wiedzy o UE. Ilość miejsc jest mocno ograniczona, kontaktujcie się z opiekunami samorządów uczniowskich w waszych szkołach oraz radnymi MRM Starachowice.

Oprócz tego w czwartek 09/06/2022 w Hotelu Senator odbędą się warsztaty europejskie w języku angielskim, zostały ostatnie miejsca, możecie zgłosić się tu: https://docs.google.com/…/1ILzI…/viewform…

Nie zapomnijcie o konkursie „Ja, Europejczyk”, w którym do wygrania jest wyjazd do Włoch! Czas na wysłanie zgłoszenia jest tylko do poniedziałku 06/06/2022.

Więcej info o konkursie tu: https://rozprawyoeuropie.eu/konkurs-ja-europejczyk/

Wydarzenie realizowane jest we współpracy z organizacjami z Włoch – ETV EuroTreviso – APS oraz Macedonii Północnej – Youth on Board w ramach programu Europa dla Obywateli.

Śledźcie nasze social media by pozostać na bieżąco ze wszystkim!

#EuropaDlaObywateli #RozprawyOEuropie #ROE #YouthOnBoard #ETVTreviso

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

O środowisku w pięknej scenerii

O środowisku w pięknej scenerii

Projekt o nazwie „CommUnity” który miał miejsce 5-13 czerwca 2023 roku w wiejskiej okolicy Cirat, Castellón w Hiszpanii, zgromadził uczestników z sześciu różnych krajów (Grecja, […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy