Za nami oficjalny start projektu „How to become a digital entrepreneur?”

31 marca 2023


W zeszłym tygodniu zespół ekspertów z Macedonii Północnej, Bułgarii oraz Polski spotkał się online, aby omówić innowacyjny program szkoleniowy dla przyszłych przedsiębiorców cyfrowych, który będzie jednym z głównych rezultatów projektu „How to become a digital enrepreneur?”.

Ekspertem reprezentującym nasze stowarzyszenie jest Dorota Kamińska.


Przed nami w ramach tego projektu:
– Moduły teoretyczne: analityka danych, marketing cyfrowy, umiejętności cyfrowe i e-przywództwo, kultura przedsiębiorczości, ochrona danych dla firm, cyfrowe środowisko biznesowe, ochrona danych, prototyp pomysłu biznesowego oraz moduł mentorski.
– Sesje, dzięki którym uczestnicy będą pracować nad swoimi pomysłami biznesowymi. Dodatkowo w programie szkolenia znajdzie się połączenie różnych metod edukacji – zarówno formalnej jak i pozaformalnej.
– Trening online oraz offline w miejscowości Shtip, w Macedonii Północnej gdzie młodzi spotkają się z ekspertami aby dowiedzieć się więcej i przygotować do zostania przedsiębiorcą.

Już niedługo zostanie ogłoszony open call na uczestników wspomnianych działań, stay tuned!

Projekt finasowany ze środków programu Erasmus+.

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

O środowisku w pięknej scenerii

O środowisku w pięknej scenerii

Projekt o nazwie „CommUnity” który miał miejsce 5-13 czerwca 2023 roku w wiejskiej okolicy Cirat, Castellón w Hiszpanii, zgromadził uczestników z sześciu różnych krajów (Grecja, […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy