Szkolimy się!

1 maja 2023

W poprzednim tygodniu Dominika reprezentowała nasze stowarzyszenie na międzynarodowym projekcie „A Training for Begginer Trainers” w Estonii. Dominika pojechała tam w celu podniesienia swoich kwalifikacji, rozwoju osobistego i zdobycia nowych doświadczeń. 

Cały projekt trwał 7 dni i organizowany był przez Narodową Agencję programu Erasmus+ w Estonii przy wsparciu innych NA. W szkoleniu udział wzięło 16 uczestników z Azerbejdżanu, Cypru, Estonii, Francji, Niemiec, Węgier, Włoch, Litwy, Holandii, Polski oraz Słowenii.

Pierwsze trzy dni szkoleniowe poświęcone były zapoznaniu się z tematyką szkolenia (bezpieczna przestrzeń nauki, proces uczenia się, projekt szkolenia, potrzeby uczestników, rola trenera).  Podczas omawiania różnorodnych i powiązanych tematów zastosowano efektywne metody uczenia się. Czwartego dnia uczestnicy przekładali teorię na praktykę tworząc krótkie modele warsztatowe: była to okazja do zaprojektowania i zrealizowania w 4-osobowych zespołach krótkiej sesji dla pozostałych uczestników. Ten praktyczny element umożliwił uczestnikom lepszą refleksję i analizę podejść projektowych z praktycznego punktu widzenia.

minika wróciła do nas z nową wiedzą oraz umiejętnościami. Jesteśmy pewni że już niedługo będziecie mieli okazję spotkać się z nią na warsztatach w których zobaczycie ją w roli trenera i poznacie metody których nauczył ją ten trening. 

Cały projekt finansowany jest z budżetu programu Erasmus+, a Dominika aplikowała na niego przy użyciu strony https://www.salto-youth.net

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

6 URODZINY ROE!

6 URODZINY ROE!

Świętujemy 6 urodziny ROE!  Dokładnie 29 marca 2018 roku oficjalnie powstało nasze stowarzyszenie! Przez ten czas bardzo dużo się wydarzyło – ciężko to nawet podsumować. […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy