Spotkanie przygotowawcze w Polsce

22 marca 2022

Nareszcie! Projekt „The European Union – yesterday, today, tomorrow!”, realizowany w ramach unijnego Programu Europa dla Obywateli, po ponad rocznej przerwie związanej z sytuacją pandemiczną – wystartował. Rozpoczynamy od spotkania przygotowawczego w Polsce. Wspólnie z naszymi partnerami z Macedonii Północnej – Stowarzyszenia Youth on Board oraz Włoch – ETV EuroTreviso, spotkaliśmy się w Kieleckim Parku Technologicznym, aby porozmawiać o przyszłych działaniach.

Najważniejszą kwestią było omówienie kalendarza działań, programów wydarzeń w Polsce, Macedonii i we Włoszech oraz formuły konkursu dla młodzieży, z którym startujemy już za miesiąc! A główną nagrodą będzie wyjazd na wydarzenie do Włoch. Spotkaliśmy się również z naszymi partnerami – Młodzieżową Radą Miasta w Starachowicach, która będzie bezpośrednio zaangażowana w realizację projektu.

Kolejny cel – wydarzenie europejskie w Polsce na początku czerwca!

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

O środowisku w pięknej scenerii

O środowisku w pięknej scenerii

Projekt o nazwie „CommUnity” który miał miejsce 5-13 czerwca 2023 roku w wiejskiej okolicy Cirat, Castellón w Hiszpanii, zgromadził uczestników z sześciu różnych krajów (Grecja, […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy