Rozprawki 2023 zostały wręczone!

5 lutego 2024

Co to są rozprawki? Pomysł na taką nagrodę zrodził się przypadkiem, kiedy stwierdziliśmy że warto docenić zaangażowanie naszej młodzieży – a nazwa przyszła sama!

Na koniec roku podsumowaliśmy wszystko co wydarzyło się w 2023, a było tego sporo – wszystko mogliście zobaczyć oglądając ROE WRAPPED (nadal dostępne w relacjach wyróżnionych na naszym instagramie).

Robiąc te podsumowania, postanowiliśmy uhonorować niektóre osoby w 5 wybranych przez nas kategoriach: najbardziej spektakularny rozwój, największa aktywność, największe odkrycie, najlepszy lider oraz największa wtopa.

Oczywiście, tak naprawdę nagroda to tylko symbol i należy się wszystkim, którzy działali z nami w 2023 roku, dziękujemy wam że z nami jesteście ❤️

Finalnie, po nominacjach oraz głosowaniu wyłoniliśmy zwycięzców!

I tak oto Rozprawkę w kategorii „Najbardziej spektakularny rozwój” otrzymała Iga, która w 2023 niesamowicie rozwinęła swoje skrzydła i pokazała zupełnie nową stronę swojej działalności.

W kategorii „Największa aktywność” niepokonana była nasza ukochana Klaudia, która w 2023 wzięła udział w największej ilości spotkań oraz wydarzeń które organizowało lub na którym pojawiło się ROE.

Kategorie „Największe odkrycie 2023” wygrał Igor, który w poprzednim roku dopiero rozpoczął swoją działalność w ROE, a w tak krótkim czasie wykazał się niesamowitym zaangażowaniem oraz był dla nas niesamowitym wsparciem.

Rozprawka w kategorii „Najlepszy Lider” prawie jednogłośnie została wręczona dla Piotra, który realizując projekty wykazał się świetnymi umiejętnościami przywódczymi oraz logistycznymi. Był także niesamowitym wsparciem dla wszystkich uczestników i świetnie realizował swoje liderskie zadania.

Last, but not least została wręczona nagroda w kategoriii „Największa Wtopa” i została przyznana w głosowaniu na historie którymi podzielili się nasi uczestnicy. Niewątpliwie w tej kategorii wygrał Dominik, który podzielił się wtopą, która wydarzyła się podczas jednego z projektów w których uczestniczył. To pierwsza ale na pewno nie ostatnia edycja ROZPRAWEK! Serdecznie gratulujemy wszystkim wygranym i już nie możemy doczekać się kolejnych edycji!

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

6 URODZINY ROE!

6 URODZINY ROE!

Świętujemy 6 urodziny ROE!  Dokładnie 29 marca 2018 roku oficjalnie powstało nasze stowarzyszenie! Przez ten czas bardzo dużo się wydarzyło – ciężko to nawet podsumować. […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy