Program Treningowy jest już gotowy!

16 sierpnia 2023

Po skończonych treningach wracamy do was z cudownymi wieściami: program treningowy „How to become a digital entrepreneur?” jest już gotowy!

Program zawiera teoretyczną oraz praktyczną wiedzę popartą przykładami na temat tego jak pracować nad swoimi pomysłami biznesowymi, podzielony na dwie części:

1️⃣ część to ENTREPRENEURSHIP – modele biznesowe i środowisko oraz generowanie pomysłów biznesowych

2️⃣ część to podstawy DIGITAL MARKETING – kluczowe elementy struktury strategii marketingu cyfrowego oraz kluczowe wskaźniki wydajności.

Na dole strony możecie znaleźć go w języku polskim – finalnie jest on dostępny w aż 4 językach: ??, ??, ?? oraz ??.

Dokument ten kierowany jest dla każdego kto chce zostać przedsiębiorcą ale nie wie od czego zacząć – zawiera wskazówki i najważniejsze informacje dotyczące przedsiębiorstwa cyfrowego.

Program dostępny jest w języku angielskim pod linkiem: https://tiny.pl/cwdws.

Wspomniane działanie realizowane jest w ramach projektu „DIGI Entreprenuers” w ramach środków z programu Erasmus+ w partnerstwie ze stowarzyszeniem Youth on Board z Macedonii Północnej oraz VIA CIVIC Association z Bułgarii.

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

6 URODZINY ROE!

6 URODZINY ROE!

Świętujemy 6 urodziny ROE!  Dokładnie 29 marca 2018 roku oficjalnie powstało nasze stowarzyszenie! Przez ten czas bardzo dużo się wydarzyło – ciężko to nawet podsumować. […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy