Program Treningowy jest już gotowy!

16 sierpnia 2023

Po skończonych treningach wracamy do was z cudownymi wieściami: program treningowy „How to become a digital entrepreneur?” jest już gotowy!

Program zawiera teoretyczną oraz praktyczną wiedzę popartą przykładami na temat tego jak pracować nad swoimi pomysłami biznesowymi, podzielony na dwie części:

1️⃣ część to ENTREPRENEURSHIP – modele biznesowe i środowisko oraz generowanie pomysłów biznesowych

2️⃣ część to podstawy DIGITAL MARKETING – kluczowe elementy struktury strategii marketingu cyfrowego oraz kluczowe wskaźniki wydajności.

Na dole strony możecie znaleźć go w języku polskim – finalnie jest on dostępny w aż 4 językach: 🇵🇱, 🇬🇧, 🇧🇬 oraz 🇲🇰.

Dokument ten kierowany jest dla każdego kto chce zostać przedsiębiorcą ale nie wie od czego zacząć – zawiera wskazówki i najważniejsze informacje dotyczące przedsiębiorstwa cyfrowego.

Program dostępny jest w języku angielskim pod linkiem: https://tiny.pl/cwdws.

Wspomniane działanie realizowane jest w ramach projektu „DIGI Entreprenuers” w ramach środków z programu Erasmus+ w partnerstwie ze stowarzyszeniem Youth on Board z Macedonii Północnej oraz VIA CIVIC Association z Bułgarii.

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

Koniec DIGI Entrepreneur!

Koniec DIGI Entrepreneur!

Dziś oficjalnie kończymy projekt „DIGI Entrepreneur”. Przez ostatnie kilka miesięcy mogliście obserwować niesamowite działania które mogliśmy realizować. Za nami spotkania, szkolenia online, warsztaty w Macedonii […]

Przewodnik dla młodych przedsiębiorców.

Przewodnik dla młodych przedsiębiorców.

Jak zapowiadaliśmy tak jesteśmy! Już prawie koniec projektu DIGI Entrepreneur… A skoro koniec to w końcu prezentujemy to nad czym pracowaliśmy przez prawie cały okres […]

Pierwszy Podcast ROE!

Pierwszy Podcast ROE!

Tego u nas jeszcze nie było! Powoli zbliżamy się do końca projektu „DIGI Entrepreneur”. W najbliższym czasie będziemy wrzucać różne ciekawe rezultaty naszych działań w […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy