Poznaj trenerów!

25 maja 2023

Czym jest przedsiębiorca cyfrowy?
Przedsiębiorcy cyfrowi są samozatrudnieni i działają za pośrednictwem platform cyfrowych. Polegają oni na technologiach informatycznych (IT) i narzędziach mediów cyfrowych, aby znaleźć potencjalnych klientów. Narzędzia te dały przedsiębiorcom cyfrowym możliwość promowania swoich firm poza lokalną społecznością. Pozwala to zaoszczędzić pieniądze, które musieliby wydać na fizyczną przestrzeń biurową i zastąpić ją bardziej przystępną cenowo witryną sklepu internetowego.

Już za chwile przed nami dwa treningi – jeden online a jeden w Macedonii Północnej – „How to become a digital entrepreneur?” w ramach projektu „DIGI Entrepreneur”, finansowanego ze środków programu Erasmus+. Zanim to się stanie, chcemy jednak zapoznać was z naszymi trenerami!

Tamara Jovanov Apasieva jest doświadczonym profesorem marketingu z ponad 15-letnią historią pracy w branży edukacyjnej i sektorze biznesowym  na Uniwersytecie „Goce Delcev” w Shtip. Specjalizuje się w marketingu, brandingu, analizie strategicznej, badaniach rynku, zachowaniach konsumenckich, planowaniu biznesowym, kreatywnym rozwiązywaniu problemów. Krytyczny i kreatywny myśliciel z tytułem doktora w dziedzinie strategii marketingowej i planowania na Wydziale Ekonomii w Skopje. Współzałożycielka dwóch firm i konsultant wielu innych małych i średnich firm.


Frosina Polazarevska jest Employer Branding Marketing Executive w brytyjskiej firmie Sopro.
Z ponad siedmioletnim doświadczeniem w marketingu cyfrowym i dyplomem ukończenia studiów w zakresie brandingu i projektowania graficznego. Jej obszary specjalizacji obejmują marketing strategiczny, komunikację korporacyjną, tożsamość marki, zarządzanie mediami społecznościowymi i strategię treści.


Marija Vasilevska jest kierownikiem projektu ds. rozwoju biznesu w regionalnej sieci organizacji pozarządowych. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, rozwoju międzynarodowym, edukacji i demokratyzacji. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje działania międzynarodowe, regionalne i krajowe. Marija pasjonuje się cyfryzacją, poprawą formalnego systemu edukacji i wspieraniem młodych ludzi w znalezieniu wymarzonej pracy. Jest doświadczonym trenerem, facylitatorem i moderatorem.


Dorota Kamińska jest kierownikiem Działu Inkubacji i Akceleracji w Kieleckim Parku Technologicznym w Polsce. Pasjonatka startupów. Od ponad 12 lat zaangażowana w rozwój lokalnego ekosystemu wsparcia biznesu. Tworzy przestrzeń dla kreatywności łącząc ludzi i pomysły. Pracując w Kieleckim Parku Technologicznym pozyskała ponad 5 mln euro na realizację projektów wspierających rozwój biznesu.
Jest autorką projektu inkubacji i akceleracji „PolandPrize powered by Kielecki Park Technologiczny”. Projekt ma na celu rekrutację i akcelerację 30 zagranicznych startupów, które otrzymają grant w wysokości do 250 tys. zł na dostarczenie rozwiązań dla wyzwań technologicznych zidentyfikowanych przez polskich użytkowników technologii.


George Merdzhanov jest dyrektorem generalnym VBrand Visuals, SocialStore – sklepu dla hobbystów i fotografów. Posiada doświadczenie w sektorze organizacji pozarządowych i korporacyjnych, a także wiedzę z zakresu organizacji wydarzeń, brandingu wydarzeń, marketingu partyzanckiego, projektowania marki i grafiki, sprzedaży i rzecznictwa. Jego firma umożliwia organizacjom pozarządowym i przedsiębiorcom-marzycielom osiągnięcie większego wpływu na ich społeczności, zapewniając im wizualizacje marki i kanały sprzedaży w ich dziedzinach. Od 5 lat zajmuje się edukacją, tworząc i wdrażając metodologie dla młodych ludzi, kładąc nacisk na umiejętności twarde i miękkie. Obecnie pomaga dwóm organizacjom pozarządowym w tworzeniu strategii sprzedaży i marketingu.

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

Kolejne szkolenie za nami!

Kolejne szkolenie za nami!

Za nami kolejne spotkanie w ramach projektu “Reflections on Future”!W dniach 21-23 czerwca 2024 r. odbyło się szkolenie z metod radzenia sobie ze stresem wraz […]

Team ROE zagłosował, a ty?

Team ROE zagłosował, a ty?

#wyboryeuropejskie2024 za nami! W dniach 6-9 czerwca miliony Europejczyków udały się do lokali wyborczych, aby wybrać 720 posłów, którzy zasiadać będą w nadchodzącej kadencji Parlamentu […]

Rusza nowy projekt ,,Youth Democratic Festival”

Rusza nowy projekt ,,Youth Democratic Festival”

Dzisiaj rozpoczynamy nasz nowy projekt, finansowany w ramach Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego! International Visegrad Fund Razem z partnerem ze Słowacji Mladiinfo Dolný Kubín przez najbliższe 6 […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy