Otwarty nabór na wyjazd do Włoch!

26 grudnia 2021

Wspólnie z naszym partnerem ETV Treviso z Włoch poszukujemy 5 młodych osób do udziału w projekcie „Edukacja – klucz do demokracji” finansowanego z programu Europa dla Obywateli. Głównym celem projektu jest podnoszenie świadomości i informowanie obywateli, w szczególności młodych ludzi, o tym, jak wyglądał system edukacji w różnych reżimach i w różnych okresach XX wieku. Dążymy do osiągnięcia celów poprzez nieformalne działania edukacyjne, seminaria, wywiady i badania w każdym kraju partnerskim – Polsce, Włoszech, Rumunii oraz Grecji.

Grupa młodych ludzi w każdym kraju będzie miała za zadanie zrobić prezentację oraz nakręcić film (od 4 do 8 minut) o tym jak wyglądał system edukacji w czasach PRL – w dowolnej formie – wywiadu, etiudy, reportażu, relacji itp.

Wyniki zostaną zaprezentowane przez młodzież w Treviso we Włoszech w dniach 2-6 marca 2022 r.

Wymagania obowiązkowe:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Lider projektu (ETV Treviso) zastrzega sobie prawo do odwołania wizyty we Włoszech z powodu sytuacji związanej z koronawirusem – w takim przypadku wydarzenie odbędzie się online.

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

O środowisku w pięknej scenerii

O środowisku w pięknej scenerii

Projekt o nazwie „CommUnity” który miał miejsce 5-13 czerwca 2023 roku w wiejskiej okolicy Cirat, Castellón w Hiszpanii, zgromadził uczestników z sześciu różnych krajów (Grecja, […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy