Młodzieżowy Festiwal Obywatelski

12 maja 2022

📆 27 MAJA 2022

⏱ 10.30

📍 PARK MIEJSKI

Koniecznie zapamiętajcie te informacje bo to właśnie wtedy odbędzie się MŁODZIEŻOWY FESTIWAL OBYWATELSKI w Starachowicach.

We współpracy z Młodzieżowa Rada Miasta Starachowice oraz Park Kultury przygotowaliśmy dla was wiele aktywności i wypełniliśmy ten dzień wieloma atrakcjami.

Spotkamy się aby porozmawiać o Unii Europejskiej. Przed wami wiele atrakcji. Między innymi będziecie mogli wziąć udział w warsztatach leżakowych prowadzonych przez młodych pod opieką ekspertów na temat aktywności obywatelskiej, dezinformacji, przyszłości rynku pracy oraz zdrowia psychicznego młodzieży. Oprócz tego przygotowaliśmy konkursy wiedzy z niesamowitymi nagrodami, wywiady, wykłądy inspirujące, występy lokalnych artystów, stoiska do gry w planszówki i wiele wiele więcej!Jeśli chcecie wziąć udział w tym wydarzeniu po prostu przyjdźcie do Parku Miejskiego i dołączcie do nas!

Więcej informacji na temat festiwalu udzialają samorządy uczniowskie oraz Radni MRM w waszej szkole. Jeśli macie jakieś pytania nie wachajcie kontaktować się także z nami!Plakaty informujące o wydarzeniu są częścią kampanii ekologicznej przeprowadzanej przez starachowicką młodzież w ramach jednego z naszych warsztatów, koniecznie wypatrujcie ich na przystankach.

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku i bądźcie na bieżąco ze wszystkimi informacjami!

Link: https://fb.me/e/2oOV4VUyK

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Młodzieżowy Kompas Obywatelski” finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

O środowisku w pięknej scenerii

O środowisku w pięknej scenerii

Projekt o nazwie „CommUnity” który miał miejsce 5-13 czerwca 2023 roku w wiejskiej okolicy Cirat, Castellón w Hiszpanii, zgromadził uczestników z sześciu różnych krajów (Grecja, […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy