Młodzieżowy Festiwal Obywatelski

12 maja 2022

? 27 MAJA 2022

⏱ 10.30

? PARK MIEJSKI

Koniecznie zapamiętajcie te informacje bo to właśnie wtedy odbędzie się MŁODZIEŻOWY FESTIWAL OBYWATELSKI w Starachowicach.

We współpracy z Młodzieżowa Rada Miasta Starachowice oraz Park Kultury przygotowaliśmy dla was wiele aktywności i wypełniliśmy ten dzień wieloma atrakcjami.

Spotkamy się aby porozmawiać o Unii Europejskiej. Przed wami wiele atrakcji. Między innymi będziecie mogli wziąć udział w warsztatach leżakowych prowadzonych przez młodych pod opieką ekspertów na temat aktywności obywatelskiej, dezinformacji, przyszłości rynku pracy oraz zdrowia psychicznego młodzieży. Oprócz tego przygotowaliśmy konkursy wiedzy z niesamowitymi nagrodami, wywiady, wykłądy inspirujące, występy lokalnych artystów, stoiska do gry w planszówki i wiele wiele więcej!Jeśli chcecie wziąć udział w tym wydarzeniu po prostu przyjdźcie do Parku Miejskiego i dołączcie do nas!

Więcej informacji na temat festiwalu udzialają samorządy uczniowskie oraz Radni MRM w waszej szkole. Jeśli macie jakieś pytania nie wachajcie kontaktować się także z nami!Plakaty informujące o wydarzeniu są częścią kampanii ekologicznej przeprowadzanej przez starachowicką młodzież w ramach jednego z naszych warsztatów, koniecznie wypatrujcie ich na przystankach.

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku i bądźcie na bieżąco ze wszystkimi informacjami!

Link: https://fb.me/e/2oOV4VUyK

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Młodzieżowy Kompas Obywatelski” finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

Team ROE zagłosował, a ty?

Team ROE zagłosował, a ty?

#wyboryeuropejskie2024 za nami! W dniach 6-9 czerwca miliony Europejczyków udały się do lokali wyborczych, aby wybrać 720 posłów, którzy zasiadać będą w nadchodzącej kadencji Parlamentu […]

Rusza nowy projekt ,,Youth Democratic Festival”

Rusza nowy projekt ,,Youth Democratic Festival”

Dzisiaj rozpoczynamy nasz nowy projekt, finansowany w ramach Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego! International Visegrad Fund Razem z partnerem ze Słowacji Mladiinfo Dolný Kubín przez najbliższe 6 […]

Europejski Kongres Rad Młodzieżowych

Europejski Kongres Rad Młodzieżowych

W dniu 26 maja 2024 r. wzięliśmy udział w Europejskim Kongresie Rad Młodzieżowych na zaproszenie Fundacji Civis Polonus, aby przeprowadzić warsztaty na temat jak Młodzieżowe […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy