Konkurs „Ja, Europejczyk”

16 maja 2022

Całkiem niedawno spotkaliśmy się z naszymi partnerami z Włoch – ETV EuroTreviso oraz Macedonii Północnej – Youth on Board i zapowiadaliśmy kilka niespodzianek w związku z naszym wspólnym projektem „The European Union – Yesterday, Today, Tomorrow”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Europa dla Obywateli.

Już teraz oficjalnie ogłoszamy konkurs „Ja, Europejczyk”, w ramach którego do wygrania jest wyjazd do Włoch!

Zadaniem w konkursie jest stworzenie pracy w formie plakatu lub zdjęcia lub filmiku dotyczącego przyszłości Unii Europejskiej widzianej oczami młodych ludzi. 

Prace wraz z niezbędnymi dokumentami (załącznikami) powinny zostać dostarczone na pomocą poczty elektronicznej (skany, link do pliku, załącznik itp.) na adres kontakt@rozprawy.eu do dnia 06.06.2020 r. do godz. 15:30.

Wszystkie prace będą prezentowane w dniu Konferencji w ramach projektu na temat Unii Europejskiej, w dniu 8 czerwca 2022 r. w Starachowicach.

Celem konkursu jest upowszechnienie informacji na temat Unii Europejskiej oraz społecznej działalności młodych ludzi w regionie a także stworzenie oryginalnych projektów prac promujących Unię Europejską oraz wartości europejskie.

Za zajęcie pierwszego miejsca nagrodą jest wyjazd na spotkanie międzynarodowe do Włoch do miasta Treviso, które odbędzie się w dniach 6-9 lipca 2022 r.

Regulamin: https://tiny.pl/9654f

Załącznik do regulaminu: https://tiny.pl/9654p 

Już niedługo więcej informacji o tym wydarzeniu oraz o wspomnianej konferencji. Śledźcie nasze social media by pozostać na bieżąco ze wszystkimi informacjami!

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

6 URODZINY ROE!

6 URODZINY ROE!

Świętujemy 6 urodziny ROE!  Dokładnie 29 marca 2018 roku oficjalnie powstało nasze stowarzyszenie! Przez ten czas bardzo dużo się wydarzyło – ciężko to nawet podsumować. […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy