Kolejna wymiana zakończona!

6 czerwca 2022

Dominika, Antek, Maciek i Mary w ostatnim tygodniu wzięli udział w wymianie młodzieżowej „Digital advocacy for active citizens” odbywającej się w miejscowości Štip, w Macedonii Północnej i realizowanej przez Stowarzyszenie Youth on Board w ramach programu Erasmus+.

Młodzież miała okazje rozwinąć swoje umiejętności miękkie, podszkolić swój język oraz wiele się nauczyć wśród swoich rówieśników z Turcji, Portugalii, Rumunii, Chorwacji oraz Macedonii Północnej.

Na początku uczestnicy zdobywali niezbędną wiedzę aby potem moc przeprowadzić swoją własną kampanie. Każdy z nich pracował w międzynarodowej grupie nad stworzeniem kampanii grupowej w tematyce zdrowia, lokalnego zaangażowania młodych, edukacji oraz przyszłości UE.

Następnie wykorzystując media społecznościowe każdy z nich przygotował swoją własną kampanie społeczną. W międzyczasie nie zabrakło oczywiście zadań integrujących grupę, energizerów oraz aktywności w parku czy mieście.

Trenerzy zadbali o zapewnienie uczestnikom różnych atrakcji. Młodzież odwiedziła stolicę Macedonii Północnej – Skopje, zwiedzając tam najważniejsze miejsca a także przepiękny Kanion Matka.

„Uwielbiam wymiany młodzieżowe, bo mogę tam poznawać ludzi oraz ich kultury. Dużo się tam nauczyłem i wiem, że jeszcze więcej mogę z tego wyciągnąć dla siebie. Nie mogę się doczekać kolejnych projektów” – mówi Antek, uczestnik wymiany.

Wszystkie nasze działania na bieżąco dodawaliśmy na nasze stories na Instagramie oraz Facebooku. Śledźcie dalej i czekajcie na kolejne możliwości wyjazdów oraz aktywności, które dla was szykujemy. #Erasmus #RozprawyOEuropie #ErasmusPlus #ROE

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

Koniec DIGI Entrepreneur!

Koniec DIGI Entrepreneur!

Dziś oficjalnie kończymy projekt „DIGI Entrepreneur”. Przez ostatnie kilka miesięcy mogliście obserwować niesamowite działania które mogliśmy realizować. Za nami spotkania, szkolenia online, warsztaty w Macedonii […]

Przewodnik dla młodych przedsiębiorców.

Przewodnik dla młodych przedsiębiorców.

Jak zapowiadaliśmy tak jesteśmy! Już prawie koniec projektu DIGI Entrepreneur… A skoro koniec to w końcu prezentujemy to nad czym pracowaliśmy przez prawie cały okres […]

Pierwszy Podcast ROE!

Pierwszy Podcast ROE!

Tego u nas jeszcze nie było! Powoli zbliżamy się do końca projektu „DIGI Entrepreneur”. W najbliższym czasie będziemy wrzucać różne ciekawe rezultaty naszych działań w […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy