Kolejna wymiana zakończona!

6 czerwca 2022

Dominika, Antek, Maciek i Mary w ostatnim tygodniu wzięli udział w wymianie młodzieżowej „Digital advocacy for active citizens” odbywającej się w miejscowości Štip, w Macedonii Północnej i realizowanej przez Stowarzyszenie Youth on Board w ramach programu Erasmus+.

Młodzież miała okazje rozwinąć swoje umiejętności miękkie, podszkolić swój język oraz wiele się nauczyć wśród swoich rówieśników z Turcji, Portugalii, Rumunii, Chorwacji oraz Macedonii Północnej.

Na początku uczestnicy zdobywali niezbędną wiedzę aby potem moc przeprowadzić swoją własną kampanie. Każdy z nich pracował w międzynarodowej grupie nad stworzeniem kampanii grupowej w tematyce zdrowia, lokalnego zaangażowania młodych, edukacji oraz przyszłości UE.

Następnie wykorzystując media społecznościowe każdy z nich przygotował swoją własną kampanie społeczną. W międzyczasie nie zabrakło oczywiście zadań integrujących grupę, energizerów oraz aktywności w parku czy mieście.

Trenerzy zadbali o zapewnienie uczestnikom różnych atrakcji. Młodzież odwiedziła stolicę Macedonii Północnej – Skopje, zwiedzając tam najważniejsze miejsca a także przepiękny Kanion Matka.

„Uwielbiam wymiany młodzieżowe, bo mogę tam poznawać ludzi oraz ich kultury. Dużo się tam nauczyłem i wiem, że jeszcze więcej mogę z tego wyciągnąć dla siebie. Nie mogę się doczekać kolejnych projektów” – mówi Antek, uczestnik wymiany.

Wszystkie nasze działania na bieżąco dodawaliśmy na nasze stories na Instagramie oraz Facebooku. Śledźcie dalej i czekajcie na kolejne możliwości wyjazdów oraz aktywności, które dla was szykujemy. #Erasmus #RozprawyOEuropie #ErasmusPlus #ROE

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

The European Union: yesterday, today, tomorrow!

The European Union: yesterday, today, tomorrow!

Czas na podsumowanie spotkania w Starachowicach w ramach projektu „The European Union: Yesterday, Today, Tomorrow” z Programu Europa dla Obywateli. Za nami konferencja oraz niesmowite […]

Kolejna wymiana zakończona!

Kolejna wymiana zakończona!

Dominika, Antek, Maciek i Mary w ostatnim tygodniu wzięli udział w wymianie młodzieżowej „Digital advocacy for active citizens” odbywającej się w miejscowości Štip, w Macedonii […]

Zaproszenie na konferencje!

Zaproszenie na konferencje!

Dziś przychodzimy do was z zaproszeniem na konferencje młodzieżową organizowaną w ramach projektu „The European Union: Yesterday, Today, Tomorrow”. 08/06/2022 9:00 Urząd Miejski w Starachowicach […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy