Kolejna wymiana w Grecji zakończona! 

7 czerwca 2022

Kasia, Ola, Iga, Piotrek, Dominik, Kuba i Karol właśnie wracają z wymiany młodzieżowej „Mental Health” o tematyce zdrowia psychicznego podczas pandemii realizowanej przez @irtea.eu. Wymiana 
odbywała się w ramach programu Erasmus+.

Głównymi celami wymiany było rozpoznanie problemów ze zdrowiem psychicznym spowodowanych brakiem dostępu do specjalistów w czasie pandemii Covid-19. Szkolenia i zajęcia odbywały się w języku angielskim, więc uczestnicy z Polski, Portugalii, Grecji, Rumunii, Włoch i Łotwy mieli okazje do użycia i zwiększenia swoich umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim!

Uczestnicy rozpoznawali krótko- i długofalowe skutki pandemii m.in. zwiększona liczba przypadków depresji. Następnie proponowali własne rozwiązania i dzielili się własnymi refleksjami na tematy związane ze zdrowiem psychicznym. Uczestnicy mieli dużo okazji do nauki sztuki prezentacji. Podsumowaniem było wspólne nakręcenie kilkuminutowego filmiku! 

Uczestnicy poznali tez lokalną kulturę i specjały serwowane codziennie w stołówce! Miasto Chania cieszyło Naszych Europejczyków piaszczystymi plażami i niezapomnianymi widokami.

Wszystkie nasze działania (podobnie jak grupa odbywająca wymianę w Macedonii Północnej) na bieżąco dodawaliśmy na nasze stories na Instagramie oraz Facebooku. Śledźcie dalej i czekajcie na kolejne możliwości wyjazdów oraz aktywności, które dla was szykujemy!

#erasmusplus#rozprawyoeuropie#ErasmusPlus#ROE#greece#poland

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

6 URODZINY ROE!

6 URODZINY ROE!

Świętujemy 6 urodziny ROE!  Dokładnie 29 marca 2018 roku oficjalnie powstało nasze stowarzyszenie! Przez ten czas bardzo dużo się wydarzyło – ciężko to nawet podsumować. […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy