Jak zostać cyfrowym przedsiębiorcą?

5 marca 2023

How to become a digital entrepreneur? – nad tym pytaniem będziemy zastanawiać się w tym roku wspólnie naszymi partnerami z Macedonii Północnej i Bułgarii.

W ostatnim tygodniu uczesniczyliśmy w spotkaniu inauguracyjnym online podczas którego omówiliśmy zakres działań projektowych oraz zbliżające się szkolenie w Macedonii Północnej.

Celem projektu jest połączenie umiejętności cyfrowych i przedsiębiorczych w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych młodych ludzi z Macedonii Północnej, Bułgarii oraz Polski, przygotowując ich do założenia własnych firm i czyniąc ich liderami na rynku lokalnym.

Projekt przyczyni się do podniesienia świadomości cyfrowej młodzieży. Młodzi ludzie przejdą przez kilka różnych modułów i sesji mentoringowych, które przygotują ich do zostania przyszłymi przedsiębiorcami cyfrowymi.

Bezpośrednimi beneficjentami będzie 60 młodych ludzi (po 20 z każdego kraju) zainteresowanych założeniem własnej firmy, młodzi przedsiębiorcy ze swoimi start-upami oraz studenci.

Projekt jest finansowany ze środków Unii Europejskiej.

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

6 URODZINY ROE!

6 URODZINY ROE!

Świętujemy 6 urodziny ROE!  Dokładnie 29 marca 2018 roku oficjalnie powstało nasze stowarzyszenie! Przez ten czas bardzo dużo się wydarzyło – ciężko to nawet podsumować. […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy