How to become a digital entrepreneur?

12 lipca 2023

Za nami pracowity czerwiec w w projekcie ‘’How to become a digital entrepreneur?”. Najpierw na początku czerwca 20 młodych ludzi z Polski wzięło udział w szkoleniu online, a następnie 10 z nich pojechało do Štipu! 

Drużyna ROE w dniach od 23. do 27. czerwca aktywnie uczestniczyła w treningu podczas którego wspólnie z młodzieżą z Macedonii Północnej i Bułgarii zostali zaznajomieni z narzędziami i wiedzą z zakresu przedsiębiorczości cyfrowej.

Wszystkie zajęcia odbywały się nad Brełganicą, u zbiegu kotlin Koczansko Pole i Owcze Pole w mieście Štip, a dokładniej – w budynku Uniwersytetu Goce Dełczewa. Podczas inspirujących wykładów oraz zadań przygotowanych przez prowadzących uczestnicy w przystępny i szybki sposób dowiedzieli się jak działać w świecie cyfryzacji, aby w przyszłości odnieść zyski. 

Nie siedzieliśmy tylko na zajęciach! Korzystając z każdej wolnej chwili eksplorowaliśmy zakamarki macedońskiego Sztipu oraz zdobywaliśmy kolejne szczyty górujące nad miastem. Po pracy przed ekranem warto ‘’przewietrzyć’’ umysł, a aktywności fizycznej nigdy za mało!

Tak projekt podsumowała Ala: „Projekt ten pozwolił mi zdobyć wiedzę z mało znanej mi dziedziny. Dowiedziałam się przydatnych informacji na temat marketingu, reklamy, opracowywania efektywnego business planu oraz wdrażania go w życie. Ponadto miałam szansę udoskonalić moje umiejętności z zakresu komunikacji, pracy zespołowej oraz prezentacji. Projekt pozwolił mi również poznać inną kulturę i wymienić się doświadczeniami z niezwykle interesującymi i inspirującymi ludźmi. Był to mój pierwszy projekt i zachęcił mnie do udziału w podobnych wydarzeniach.” 

Wspomniane działania realizowane są w ramach projektu „DIGI Entrepreneur” finansowanego ze środków programu Erasmus+. 

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

6 URODZINY ROE!

6 URODZINY ROE!

Świętujemy 6 urodziny ROE!  Dokładnie 29 marca 2018 roku oficjalnie powstało nasze stowarzyszenie! Przez ten czas bardzo dużo się wydarzyło – ciężko to nawet podsumować. […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy