How to become a digital entrepreneur?

12 lipca 2023

Za nami pracowity czerwiec w w projekcie ‘’How to become a digital entrepreneur?”. Najpierw na początku czerwca 20 młodych ludzi z Polski wzięło udział w szkoleniu online, a następnie 10 z nich pojechało do Štipu! 

Drużyna ROE w dniach od 23. do 27. czerwca aktywnie uczestniczyła w treningu podczas którego wspólnie z młodzieżą z Macedonii Północnej i Bułgarii zostali zaznajomieni z narzędziami i wiedzą z zakresu przedsiębiorczości cyfrowej.

Wszystkie zajęcia odbywały się nad Brełganicą, u zbiegu kotlin Koczansko Pole i Owcze Pole w mieście Štip, a dokładniej – w budynku Uniwersytetu Goce Dełczewa. Podczas inspirujących wykładów oraz zadań przygotowanych przez prowadzących uczestnicy w przystępny i szybki sposób dowiedzieli się jak działać w świecie cyfryzacji, aby w przyszłości odnieść zyski. 

Nie siedzieliśmy tylko na zajęciach! Korzystając z każdej wolnej chwili eksplorowaliśmy zakamarki macedońskiego Sztipu oraz zdobywaliśmy kolejne szczyty górujące nad miastem. Po pracy przed ekranem warto ‘’przewietrzyć’’ umysł, a aktywności fizycznej nigdy za mało!

Tak projekt podsumowała Ala: „Projekt ten pozwolił mi zdobyć wiedzę z mało znanej mi dziedziny. Dowiedziałam się przydatnych informacji na temat marketingu, reklamy, opracowywania efektywnego business planu oraz wdrażania go w życie. Ponadto miałam szansę udoskonalić moje umiejętności z zakresu komunikacji, pracy zespołowej oraz prezentacji. Projekt pozwolił mi również poznać inną kulturę i wymienić się doświadczeniami z niezwykle interesującymi i inspirującymi ludźmi. Był to mój pierwszy projekt i zachęcił mnie do udziału w podobnych wydarzeniach.” 

Wspomniane działania realizowane są w ramach projektu „DIGI Entrepreneur” finansowanego ze środków programu Erasmus+. 

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

Koniec DIGI Entrepreneur!

Koniec DIGI Entrepreneur!

Dziś oficjalnie kończymy projekt „DIGI Entrepreneur”. Przez ostatnie kilka miesięcy mogliście obserwować niesamowite działania które mogliśmy realizować. Za nami spotkania, szkolenia online, warsztaty w Macedonii […]

Przewodnik dla młodych przedsiębiorców.

Przewodnik dla młodych przedsiębiorców.

Jak zapowiadaliśmy tak jesteśmy! Już prawie koniec projektu DIGI Entrepreneur… A skoro koniec to w końcu prezentujemy to nad czym pracowaliśmy przez prawie cały okres […]

Pierwszy Podcast ROE!

Pierwszy Podcast ROE!

Tego u nas jeszcze nie było! Powoli zbliżamy się do końca projektu „DIGI Entrepreneur”. W najbliższym czasie będziemy wrzucać różne ciekawe rezultaty naszych działań w […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy