EUnvironment czyli europejska młodzież dla środowiska!

5 marca 2023

W ostatnim czasie przedstawiciele naszego stowarzyszenia wzięli udział w spotkaniu w ramach projektu EUnvironment – “EUnvironmental Emergency in Simple Words”.

Rozprawy o Europie wraz ze Stowarzyszeniem DYPALL Network z Portugalii, Stowarzyszeniem Center for Social Innovation – CSI z Cypru, Stowarzyszeniem CYLN z Grecji oraz przedsiębiorstwem AFOI KOUTSANTONI EE RDC z Grecji są partnerem projektu którego Gmina Salamina jest liderem.

Przedstawiciele z każdej z wymienionych organizacji spotkali się w celu zaplanowania i przedyskutowania działań odbywających się w ramach tego projektu.

Projekt ma na celu zwrócenie uwagi młodych ludzi na zmiany klimatyczne i ochronę środowiska, aby przy tym zainspirować ich do działania i zostania aktywnymi liderami ekologicznymi w ich środowisku.
W ramach tego projektu przewidziane jest wiele działań i konsultacji z młodymi ludźmi na tematy związane z ochroną środowiska.

Spotkanie odbyło się na wyspie Salamina w Grecji, a finansowane jest w ramach środków programu Erasmus+.

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

Koniec DIGI Entrepreneur!

Koniec DIGI Entrepreneur!

Dziś oficjalnie kończymy projekt „DIGI Entrepreneur”. Przez ostatnie kilka miesięcy mogliście obserwować niesamowite działania które mogliśmy realizować. Za nami spotkania, szkolenia online, warsztaty w Macedonii […]

Przewodnik dla młodych przedsiębiorców.

Przewodnik dla młodych przedsiębiorców.

Jak zapowiadaliśmy tak jesteśmy! Już prawie koniec projektu DIGI Entrepreneur… A skoro koniec to w końcu prezentujemy to nad czym pracowaliśmy przez prawie cały okres […]

Pierwszy Podcast ROE!

Pierwszy Podcast ROE!

Tego u nas jeszcze nie było! Powoli zbliżamy się do końca projektu „DIGI Entrepreneur”. W najbliższym czasie będziemy wrzucać różne ciekawe rezultaty naszych działań w […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy