EUnvironment czyli europejska młodzież dla środowiska!

5 marca 2023

W ostatnim czasie przedstawiciele naszego stowarzyszenia wzięli udział w spotkaniu w ramach projektu EUnvironment – “EUnvironmental Emergency in Simple Words”.

Rozprawy o Europie wraz ze Stowarzyszeniem DYPALL Network z Portugalii, Stowarzyszeniem Center for Social Innovation – CSI z Cypru, Stowarzyszeniem CYLN z Grecji oraz przedsiębiorstwem AFOI KOUTSANTONI EE RDC z Grecji są partnerem projektu którego Gmina Salamina jest liderem.

Przedstawiciele z każdej z wymienionych organizacji spotkali się w celu zaplanowania i przedyskutowania działań odbywających się w ramach tego projektu.

Projekt ma na celu zwrócenie uwagi młodych ludzi na zmiany klimatyczne i ochronę środowiska, aby przy tym zainspirować ich do działania i zostania aktywnymi liderami ekologicznymi w ich środowisku.
W ramach tego projektu przewidziane jest wiele działań i konsultacji z młodymi ludźmi na tematy związane z ochroną środowiska.

Spotkanie odbyło się na wyspie Salamina w Grecji, a finansowane jest w ramach środków programu Erasmus+.

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

Kolejne szkolenie za nami!

Kolejne szkolenie za nami!

Za nami kolejne spotkanie w ramach projektu “Reflections on Future”!W dniach 21-23 czerwca 2024 r. odbyło się szkolenie z metod radzenia sobie ze stresem wraz […]

Team ROE zagłosował, a ty?

Team ROE zagłosował, a ty?

#wyboryeuropejskie2024 za nami! W dniach 6-9 czerwca miliony Europejczyków udały się do lokali wyborczych, aby wybrać 720 posłów, którzy zasiadać będą w nadchodzącej kadencji Parlamentu […]

Rusza nowy projekt ,,Youth Democratic Festival”

Rusza nowy projekt ,,Youth Democratic Festival”

Dzisiaj rozpoczynamy nasz nowy projekt, finansowany w ramach Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego! International Visegrad Fund Razem z partnerem ze Słowacji Mladiinfo Dolný Kubín przez najbliższe 6 […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy