EUnvironment czyli europejska młodzież dla środowiska!

5 marca 2023

W ostatnim czasie przedstawiciele naszego stowarzyszenia wzięli udział w spotkaniu w ramach projektu EUnvironment – “EUnvironmental Emergency in Simple Words”.

Rozprawy o Europie wraz ze Stowarzyszeniem DYPALL Network z Portugalii, Stowarzyszeniem Center for Social Innovation – CSI z Cypru, Stowarzyszeniem CYLN z Grecji oraz przedsiębiorstwem AFOI KOUTSANTONI EE RDC z Grecji są partnerem projektu którego Gmina Salamina jest liderem.

Przedstawiciele z każdej z wymienionych organizacji spotkali się w celu zaplanowania i przedyskutowania działań odbywających się w ramach tego projektu.

Projekt ma na celu zwrócenie uwagi młodych ludzi na zmiany klimatyczne i ochronę środowiska, aby przy tym zainspirować ich do działania i zostania aktywnymi liderami ekologicznymi w ich środowisku.
W ramach tego projektu przewidziane jest wiele działań i konsultacji z młodymi ludźmi na tematy związane z ochroną środowiska.

Spotkanie odbyło się na wyspie Salamina w Grecji, a finansowane jest w ramach środków programu Erasmus+.

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

6 URODZINY ROE!

6 URODZINY ROE!

Świętujemy 6 urodziny ROE!  Dokładnie 29 marca 2018 roku oficjalnie powstało nasze stowarzyszenie! Przez ten czas bardzo dużo się wydarzyło – ciężko to nawet podsumować. […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy