Handbook „4 Steps to reach the Goal”

14 sierpnia 2022

Mamy nadzieje że wakacje mijają wam miło i spokojnie, bo my cały czas pracujemy nad nowymi rzeczami dla was a w międzyczasie wracamy do tego co działo się w tym roku.

Dziś przyszła pora na jedną z naszych wymian!

W czerwcu Dominika, Mary, Antek i Maciej wzięli udział w wymianie młodzieżowej „Digital Advocacy for Active Citizens” w miejscowości Štip w Macedonii Północnej w ramach programu Erasmus+.

Jako rezultat tej wymiany mamy przyjemność podzielić się z wami podręcznikiem zatytułowanym „4 Steps to reach the Goal”.

Dokument ten to przewodnik krok po kroku dla osób które chcą stworzyć swoją cyfrową kampanię rzecznictwa. Powstał po to by określić ramy integracji technologii z działaniami na rzecz młodzieży tak by przyczynić się do zmiany społecznej.

Mamy nadzieje że rady wypracowane przez młodych ludzi z Polski, Chorwacji, Turcji, Portugalii, Rumunii oraz Macedonii Północnej będą dla was przydatne!

Handbook znajdziecie pod linkiem: https://youthonboard.com.mk/…/4-steps-to-reach-the-goal…

Miłego czytania!

Youth on Board

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

O środowisku w pięknej scenerii

O środowisku w pięknej scenerii

Projekt o nazwie „CommUnity” który miał miejsce 5-13 czerwca 2023 roku w wiejskiej okolicy Cirat, Castellón w Hiszpanii, zgromadził uczestników z sześciu różnych krajów (Grecja, […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy