Handbook „4 Steps to reach the Goal”

14 sierpnia 2022

Mamy nadzieje że wakacje mijają wam miło i spokojnie, bo my cały czas pracujemy nad nowymi rzeczami dla was a w międzyczasie wracamy do tego co działo się w tym roku.

Dziś przyszła pora na jedną z naszych wymian!

W czerwcu Dominika, Mary, Antek i Maciej wzięli udział w wymianie młodzieżowej „Digital Advocacy for Active Citizens” w miejscowości Štip w Macedonii Północnej w ramach programu Erasmus+.

Jako rezultat tej wymiany mamy przyjemność podzielić się z wami podręcznikiem zatytułowanym „4 Steps to reach the Goal”.

Dokument ten to przewodnik krok po kroku dla osób które chcą stworzyć swoją cyfrową kampanię rzecznictwa. Powstał po to by określić ramy integracji technologii z działaniami na rzecz młodzieży tak by przyczynić się do zmiany społecznej.

Mamy nadzieje że rady wypracowane przez młodych ludzi z Polski, Chorwacji, Turcji, Portugalii, Rumunii oraz Macedonii Północnej będą dla was przydatne!

Handbook znajdziecie pod linkiem: https://youthonboard.com.mk/…/4-steps-to-reach-the-goal…

Miłego czytania!

Youth on Board

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami na naszej stronie.

Team ROE zagłosował, a ty?

Team ROE zagłosował, a ty?

#wyboryeuropejskie2024 za nami! W dniach 6-9 czerwca miliony Europejczyków udały się do lokali wyborczych, aby wybrać 720 posłów, którzy zasiadać będą w nadchodzącej kadencji Parlamentu […]

Rusza nowy projekt ,,Youth Democratic Festival”

Rusza nowy projekt ,,Youth Democratic Festival”

Dzisiaj rozpoczynamy nasz nowy projekt, finansowany w ramach Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego! International Visegrad Fund Razem z partnerem ze Słowacji Mladiinfo Dolný Kubín przez najbliższe 6 […]

Europejski Kongres Rad Młodzieżowych

Europejski Kongres Rad Młodzieżowych

W dniu 26 maja 2024 r. wzięliśmy udział w Europejskim Kongresie Rad Młodzieżowych na zaproszenie Fundacji Civis Polonus, aby przeprowadzić warsztaty na temat jak Młodzieżowe […]

Zobacz wszystkie wpisy

Partnerzy