Spotkanie online z partnerem z Chorwacji

Za nami pierwsze spotkanie w ramach projektu o nazwie „Młodzieżowy Kompas Obywatelski” finansowanym z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny we współpracy z Nansen Dijalog Centar z Chorwacji oraz Młodzieżowa Rada Miasta Starachowice. W dniu 11 stycznia 2022 r. spotkaliśmy się online z naszymi partnerami, aby wspólnie dopracować założenia projektu i zaplanować jego realizacje.

Projekt powstał po to aby odpowiedzieć na potrzeby młodzieży. Ma za zadanie aktywizować młodzież, podnosić ich kompetencje społeczne i wiedzę w kluczowych dla przyszłości tematach oraz dać szansę na samorozwój i integrację ze społecznością lokalną, jednocześnie wzmacniając ich potencjał. Przedstawiliśmy nasze pomysły, oczekiwania i założenia względem Młodzieżowego Kompasu Obywatelskiego a także poddaliśmy pod dyskusję niektóre kwestie.

Oprócz spraw projektowych spotkanie było pierwszą okazją do poznania się z naszymi partnerami z Chorwacji. W większości naszych projektów partnerów szukamy poprzez różne grupy i nie znamy się przed podjęciem współpracy. Dzięki temu mamy okazję realizować ale także być częścią wielu międzynarodowych działań i poznawać wiele nowych organizacji oraz niesamowitych osób. Cieszymy się na tę współpracę i nie możemy doczekać się pierwszego naszego spotkania w realu!

Przed nami wiele działań. Już niedługo szkolenie dla radnych MRM, następnie niesamowite warsztaty, Młodzieżowy Festiwal Obywatelski oraz wizyta studyjna w Chorwacji.

Już niedługo więcej informacji o projekcie, naszych partnerach i przyszłych działaniach! Pozostańcie na bieżąco śledząc nasze social media.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: