UEAZ.Webinarium o Unii Europejskiej

W dobie pandemii, jaka opanowała cały świat nie zwalniamy tempa i nieustannie myślimy nad tym jak wypełnić wolny czas którego młodzież ma aktualnie w nadmiarze. Z tego powodu postanowiliśmy nie przerywać naszych spotkań a jedynie przenieść je na platformę online. Naszym gościem ponownie był dr Tomasz Gajewski z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Rozmawialiśmy o bieżących sprawach i problemach z jakimi mierzy się młodzież, nasz kraj ale też cały świat. Poruszyliśmy temat pandemii i tego jak powinniśmy się w niej odnaleźć jako młodzi ludzie, ale także jak w całej sytuacji pomaga nam Unia Europejska.

Widzimy potrzebę organizacji takich spotkań z młodzieżą, która czuje się zdezorientowana w obecnej sytuacji i dzięki rozmowie z ekspertem może uzyskać odpowiedź na nurtujące ich pytania. Zamierzamy kontynuować pomysł z meetingami online, aby cały czas angażować młodzież i nie pozwolić im się zanudzić w domach. Naszym najważniejszym celem jest wykorzystanie faktu, że każdy z nas ma teraz dużo wolnego czasu, po to by przekazać młodym ludziom jak najwięcej wiedzy i informacji pozwalających im pogłębić ich wiedzę na temat Unii Europejskiej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: